TIMOVAC & TIMOMIX

Doplnkové potraviny – TIMOVAC & TIMOMIX

0

Your Cart

PRODUKTY

JEDINÝM VEDĽAJŠÍM ÚČINKOM TIMOVAC & TIMOMIX JE ZDRAVÝ ŽIVOT.

OREGANOVÝ OLEJ: sa vyznačuje antimikrobiálnymi vlastnosťami, je známy účinkami proti parazitom, zápalom, pomáha pri tráviacich a žalúdočných ťažkostiach a posilňuje imunitu. Zabezpečuje dezinfekciu a zdravé prostredie v črevách.
OLIVOVÝ OLEJ: od pradávna nazývaný „tekutý zázrak“, obsahuje množstvo mono-nenasýtených kyselín a vitamín E. Pôsobí anti-oxidačne a je TOP v ochrane nášho srdca.
OLEJ Z ČERNUŠKY SIATEJ: posilňuje imunitu, zabraňuje infekciám, zmierňuje alergické prejavy.
MäTA PRIEPORNÁ: pôsobí priaznivo pri ťažkostiach s trávením, pocity nafúknutia a ťažkosti žalúdka. Likviduje a spomaľuje rast baktérií ako sú listéria, salmonela, E.coli.
EUKALYPTUS: má silné antiseptické, antivírusové a protistafylokokové účinky
LEVANDUĽA LEKÁRSKA: pôsobí utišujúco pri migrénach, nespavosti, nervovom preťažení a spazmolytické účinky/uvoľňuje kŕče/ na hladké svalstvo, zvlášť tráviacich orgánov a brucha.
KLINČEKOVEC VOŇAVÝ: vynikajúci antioxidant, protizápalový a antirakovinový. Dodáva energiu a zvyšuje rýchlosť metabolizmu.
ROZMARÍN LEKÁRSKY: podporuje trávenie, močopudný, povzbudzuje nervovú sústavu, osoží pri nadúvaní a zníženom tlaku, stimuluje srdce a krvný obeh.

O NÁS

ISP MEDIKO s.r.o. je spoločnosť založená v roku 2022 a spolupracuje s odborným personálom v Turecku, ktorý vyvíja produkty tými najmodernejšími technológiami v spojení s najstaršími anatolskými receptami v súlade s výskumno-vývojovými štúdiami a medzinárodnými štandardmi etických hodnôt. Ako je známe, Svetová zdravotnícka organizácia podporuje prijatie právnych opatrení v oblasti tradičnej a doplnkovej medicíny a integráciu tradičných a doplnkových postupov medicíny s modernými systémami zdravotnej starostlivosti v rámci stratégie tradičnej medicíny na roky 2014 – 2023. Účelom založenia našej spoločnosti je dať do povedomia výhody tymiánu pre ľudské zdravie v oblasti tradičnej a doplnkovej medicíny. ISP MEDIKO s.r.o. podporuje výskum, vývoj a školenia pre centrá aplikácie tradičnej a doplnkovej medicíny na mnohých univerzitách tým, že preukázal maximálnu citlivosť na pokrok vo výskume molekúl Tymiánu, najmä molekúl Thymol-u a Carvacrol-u na vedeckom základe. Spolupracuje so zahraničným partnerom na používaní zložiek tymiánu v medicíne, potravinových doplnkoch a kozmetických receptúrach tým, že sa získava v štandardizovaných podmienkach. Hodnotami spoločnosti ISP MEDIKO s.r.o., sú- zvyšovať kvalitu života ľudstva a žiť so zdravou telesnou a duševnou integritou pomocou pokročilých lekárskych technológií v oblasti tradičnej a komplementárnej medicíny so všetkými jej možnosťami v rámci stratégie tradičnej medicíny. Naďalej pracuje s cieľom sprístupniť tradičné a doplnkové lekárske postupy a integrovať tieto postupy do systému zdravotnej starostlivosti. Na základe skutočnosti, že v tejto súvislosti máme hlboko zakorenenú tradíciu, sa ISP MEDIKO s.r.o. pustil do medzinárodnej štruktúry so silnou vedeckou infraštruktúrou s cieľom zdieľať nový vývoj v oblasti tradičných a doplnkových medicínskych postupov v rôznych častiach sveta prevzatím zodpovednosti na medzinárodnej scéne. Participuje na skúmaní a rozvíjaní účinkov liečivých aromatických olejov na ľudské zdravie v tradičnej medicíne, so spoločnosťami zaoberajúcimi sa pestovaním a asimiláciou s novými výrobnými zariadeniami.